Series
Ratings
49
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0- Delicious GuysRated ★ 2.5
- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 5.0

Princess HoursRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0