Movies
Ratings
128
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0