Series
Ratings
98- Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
Yona of the DawnRated ★ 3.5- Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
- Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
- Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.5
- Ranma1/2Rated ★ 3.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 4.0