Series
Ratings
135
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
- Bridgerton Season 4Rated ★ 2.5
- The Witcher Season 4Rated ★ 1.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
- Sakamoto DaysRated ★ 2.5
- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0- All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.5