Titles you rated

Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Lost RoomRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 2.5
InuYashaRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.0