Series
Ratings
13
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0- Eight Days Mystery of Jeong Jo AssassinationRated ★ 4.0