Series
Ratings
85- BargainRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 2.0- The Killer's Shopping ListRated ★ 5.0
- The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 3.0
- Juvenile JusticeRated ★ 5.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0- DraculaRated ★ 5.0
Backstreet RookieRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0