Series
Ratings
24
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0