Series
Ratings
523
Mew Mew PowerRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
The Eternal LoveRated ★ 4.5
Bloody RomanceRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Black ButlerRated ★ 4.0- Beautiful VampireRated ★ 3.0
- Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
The Morose MononokeanRated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.5