Series
Ratings
347
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.5- Boss in the MirrorRated ★ 2.5
- Where Is My HomeRated ★ 4.0
- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 4.5
- Problem Child in HouseRated ★ 4.0
- LoversRated ★ 4.0
Love StoryRated ★ 4.0- Cheers for the WomenRated ★ 4.0
- OrangeRated ★ 4.0
BonobonoRated ★ 4.0
BonobonoRated ★ 4.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 4.0
Tree of HeavenRated ★ 2.0- 꼬비꼬비 3기Rated ★ 4.0
- 꼬비꼬비 2기Rated ★ 4.0
- Koby-KobyRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5- TerminalRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5- KeroroRated ★ 4.0