Titles you rated
- Shin's ProjectRated ★ 3.5
- TempestRated ★ 2.5
- The DefectsRated ★ 0.5
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
- TriggerRated ★ 3.5
- I AM A RUNNING MATERated ★ 1.0
- Nine PuzzleRated ★ 2.5
- Mercy for NoneRated ★ 3.0
- Hyper KnifeRated ★ 3.0
- Your HonorRated ★ 0.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0- Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 5.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 3.5
- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
- JirisanRated ★ 2.0