Series
Ratings
23
Extraordinary YouRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.0- Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 2.5
The Tale of NokduRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- The Devil's PlanRated ★ 2.5
- Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
- Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.0
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
- Bread BarbershopRated ★ 3.5
- My DemonRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5