Series
Ratings
11
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0