Series
Ratings
39
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0