Series
Ratings
101- Nonstop 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- New my fair PrincessRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Meteor GardenRated ★ 4.5
The Disguiser.Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 4.5- Tyrant Season 2Rated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Hana KimiRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0- Tyrant Season 1Rated ★ 4.5