Movies
Ratings
89
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.0- Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
A ProphetRated ★ 3.5- ActressesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.0