Series
Ratings
22
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- A Dance From AfarRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
IslandRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0