Series
Ratings
22
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0