Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Heroes Next DoorRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0- Shop of the LampRated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 3.5
- Hyper KnifeRated ★ 3.5
- Resident PlaybookRated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Destined With YouRated ★ 1.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
- RevenantRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Crime TriviaRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.0- Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 2.5
- Street Girls FighterRated ★ 3.0
- Seoul Check-inRated ★ 3.5