Series
Ratings
302- Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
BigRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Cable GirlsRated ★ 3.5
Cafe Amor Season 2Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
YouRated ★ 0.5
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 4.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
EncounterRated ★ 3.5