Series
Ratings
72
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Her Private LifeRated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 5.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0- Crime SceneRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
LookoutRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0