Titles you rated
- SeoulmoonRated ★ 5.0
- Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 3.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
- What Is Love?Rated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- Joy of ConversationRated ★ 3.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
LieRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5- Country DiariesRated ★ 5.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- 역사저널 그날Rated ★ 4.0
- JTBC LectureRated ★ 3.5
- Count of MyeongdongRated ★ 5.0