Movies
Ratings
116
Man on FireRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 1.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0