Movies
Ratings
33
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
The ChorusRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0- Echo PlanetRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 2.0