Series
Ratings
146
The Great White TowerRated ★ 5.0
TransparentRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
JumongRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 0.5- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
PresidentRated ★ 4.0