Series
Ratings
76
When the Weather is FineRated ★ 4.5
A Piece of Your MindRated ★ 2.0
TWENTY - TWENTYRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.0
Noble, My LoveRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Clean With Passion For NowRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 3.5- Sea of HopeRated ★ 5.0

Radio RomanceRated ★ 3.5
The Tale of NokduRated ★ 2.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.5