Series
Ratings
27
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 1.5- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5
BrainRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 0.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 1.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0