Series
Ratings
133- You and Everything ElseRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5