Series
Ratings
387- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.5
- Battle of FatesRated ★ 2.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0- Family PlanRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
- The Silent SeaRated ★ 1.0
- The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.0- Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.5
- Blue TowerRated ★ 3.5