Series
Ratings
25
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0- White ChristmasRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0