Movies
Ratings
437
NightcrawlerRated ★ 3.0- The GuiltyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Escape from AlcatrazRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Love ResetRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0