Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0- My Melody & KuromiRated ★ 3.5
- Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- Tsudui-sanRated ★ 3.0
Pui Pui MolcarRated ★ 4.0
Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5- Close EnoughRated ★ 3.5
- Close EnoughRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
NANARated ★ 4.0
Scum's WishRated ★ 2.0