Titles you rated
- I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Spiral: From the Book of SawRated ★ 2.0
MalignantRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 3.5
Evil Dead RiseRated ★ 3.5- V/H/S/94Rated ★ 3.5
- The Strangers: Chapter 1Rated ★ 0.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
OldRated ★ 3.0
TrapRated ★ 3.5
Knock at the CabinRated ★ 3.0