Titles you rated
- The Glory Part 1Rated ★ 1.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 0.5

Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0