Series
Ratings
77
Money's WarfareRated ★ 4.5
GiantRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
My Beautiful BrideRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0- Blue TowerRated ★ 2.5
Moorim SchoolRated ★ 0.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0