Series
Ratings
65
LostRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5- Witch HuntRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0- Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
- Blue TowerRated ★ 4.0