Movies
Ratings
451
Red SparrowRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Batman: Assault on ArkhamRated ★ 4.0- Justice League: The Flashpoint ParadoxRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Crimson PeakRated ★ 3.5
Bonnie and ClydeRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.5