Series
Ratings
418
Under the PowerRated ★ 4.5
Thousand Years For YouRated ★ 3.0- Miss Crow with Mr. LizardRated ★ 4.0

Douluo ContinentRated ★ 3.5
The WolfRated ★ 3.5
Joy of LifeRated ★ 4.5
Word of HonorRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5- A Female Student Arrives at the Imperial CollegeRated ★ 3.5
- Who Rules The WorldRated ★ 3.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 4.5- Forever and EverRated ★ 4.5
The Blue Whisper Season 1Rated ★ 4.0
The Blue WhisperRated ★ 4.0- One and OnlyRated ★ 5.0

The UntamedRated ★ 5.0
Love and RedemptionRated ★ 3.5- The Long BalladRated ★ 4.0
- Love Like the GalaxyRated ★ 5.0
Ashes of LoveRated ★ 4.5