Series
Ratings
13
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
1리터의 눈물Rated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0