Series
Ratings
11
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.5
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0- WayneRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0