Series
Ratings
25
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5