Series
Ratings
68
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
5th RepublicRated ★ 4.0
Sad Love StoryRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5- SangdoRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 3.5- Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
- Honest LivingRated ★ 4.5
- Six SiblingsRated ★ 4.0
Star in My HeartRated ★ 3.5- KAIST Season 1Rated ★ 4.0
- TomatoRated ★ 4.0
- Ohlala CoupleRated ★ 4.5
BossRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.5