Series
Ratings
74
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 4.5

That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0