Titles you rated
Brave Bang Bravern!Rated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.0
Trigun StampedeRated ★ 3.5
Strongest DeliverymanRated ★ 1.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 2.0
Parks and RecreationRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0- Kitchen ConfidentialRated ★ 4.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0- Inspector KooRated ★ 4.5