Titles you rated
- The Winter KingRated ★ 2.5
- A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Good PartnerRated ★ 3.5- The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
- Dept. QRated ★ 4.0
- NG Knight Ramune & 40Rated ★ 4.0
勇者警察ジェイデッカーRated ★ 4.5
The Brave of Gold GoldranRated ★ 3.5
New Mobile Report Gundam WRated ★ 4.0
New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 4.0- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5- The Boys Season 4Rated ★ 3.5
- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0