Titles you rated
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Marvel's The PunisherRated ★ 2.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Cold CaseRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0- Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
- Blue TowerRated ★ 4.0
- According to JimRated ★ 4.5