Series
Ratings
47
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 3.5- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 3.0
- RuPaul's Secret Celebrity Drag RaceRated ★ 3.0
LIFERated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5- GracepointRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0- StagedRated ★ 4.0
- StagedRated ★ 4.0
- DesRated ★ 4.5
- Dark TouristRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 3.0