Titles you rated

Semantic ErrorRated ★ 4.5- The Silent SeaRated ★ 4.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 5.0