Series
Ratings
251- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.0
꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0- Girl From NowhereRated ★ 3.0
- My Sibling's RomanceRated ★ 3.0
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- 하트페어링Rated ★ 3.5
- CassandraRated ★ 3.5
- Resident PlaybookRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0