Movies
Ratings
156- Whispering CorridorsRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
WantedRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 2.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
The Handsome SuitRated ★ 2.5
Children...Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0